Карта Италија обележје Национално знаме Архитектура Огледало Преносен компактен џеб шминка двострано стакло

Карта Италија обележје Национално знаме Архитектура Огледало Преносен компактен џеб шминка двострано стакло

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи). Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина. Карактеристики : -во форма на срце; -Подлумен : Дури и одговара на вашиот паричник на пликот и мали џебови; -Поставете се со две стаклени огледала; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.; -Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики. ; -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : -Фрам : Премиум не'рѓосувачки челик; -Мирор : стакло. Количина на пакет : 1 x огледало. Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина : - -формат -облик на срце : дури и одговара Огледала-Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : Трајни и нераскинливи при дневна употреба.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвен под кој било агол за различни прилики. -На добар избор за подароци за вашите женски пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. , Обележје, џебно огледало, архитектура, компактно огледало, обичај, рачно огледало, пејзаж, огледало на маса, илустрација, mirroir, симпатична шминка, алатки за убавина, сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата