KD јога мат торба памучна платно покријте дополнителни големи торби мулти функционални џебови за шишиња од шишиња од тули за пешкири и повеќе држач

KD јога мат торба памучна платно покријте дополнителни големи торби мулти функционални џебови за шишиња од шишиња од тули за

Достапно за вашата нарачка
DEN 352.32
Залиха:

Премиум материјал : Изработено од 100% висококвалитетен памук и платно, торбата со јога со јога е густа, издржлива и брзо суво. Обезбедување на високо квалитетна градба и практичност, неопходно е да го олесните вашиот живот. Голема големина, КД Екстра голема торба за јога Мат е доволно пространа за да се одржи јога -мат, јога крпа, шише со вода и други најважни јога. Дизајнирано е со 2 мазни и цврсти патенти, што го олеснува ставањето на јога -мат или други предмети. Мулти-функционални џебови и прилагодлива лента : Heathyoga Јога Мат торба е дизајнирана со големи предни џебови за лични работи како крпа, паричник, телефони, картички, клучеви или други скапоцености. Плус, каишот за рамо на јога торба е прилагодлива за прилагодена должина и лесно носење. Деликатни рачни везови и шевови : комбинирано со супериорно рачно шиење, печатените дизајни за вез на KD јога мат торба Додадете повеќе боја и вредност на торбата за јога, живописно и привлечно. Премиум материјал : Изработено од 100% висококвалитетен памук и платно, торбата со јога со јога е густа, издржлива и брзо суво. Обезбедување на високо квалитетна градба и практичност, неопходно е да го олесните вашиот живот. Голема големина, КД Екстра голема торба за јога Мат е доволно пространа за да се одржи јога -мат, јога крпа, шише со вода и други најважни јога. Дизајнирано е со 2 мазни и цврсти патенти, што го олеснува ставањето на јога -мат или други предмети. Мулти-функционални џебови и прилагодлива лента : Heathyoga Јога Мат торба е дизајнирана со големи предни џебови за лични работи како крпа, паричник, телефони, картички, клучеви или други скапоцености. Плус, каишот за рамо на јога торба е прилагодлива за прилагодена должина и лесно носење. Деликатни рачни везови и шевови : комбинирано со супериорно рачно шиење, печатените дизајни за вез на KD јога мат торба Додадете повеќе боја и вредност на торбата за јога, живописно и привлечно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата