Кемимото Голф Количка Мотор Snubber, Компатибилен Со Клуб Автомобил Мотор Монтирање Бучава Вибрации Амортизери Компатибилен СО Ds Гас 1984-До 1012164 1025403-01

Кемимото Голф Количка Мотор Snubber, Компатибилен Со Клуб Автомобил Мотор Монтирање Бучава Вибрации Амортизери Компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 134.24
Залиха:

●Го заменува Бројот на Делот оем 1012164, 1025403-01. Quitment q Моторот Snubber компатибилен со 1984-Up Голф Количка Клуб Автомобил DS Гас, 2004-Up Преседан. ●Апликација€ Убаво монтирање на мотор со клубски автомобил за да не скока моторот нагоре и надолу. Тоа помага да се спречи моторот да биде заглавен наоколу кога удира во нерамнини. ●Инсталација можете да ја инсталирате со два клучеви од 1/2 инчи за инсталирање и лесно е да се инсталира. Questares® Snubber Количка За Голф ќе помогне да се спречат протекување, да се тампонираат бучни мотори и да се обезбеди долготраен автомобил за голф! Амортизер тампон бучава и вибрации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата