Кепзит Кулер Чичко Сем Премиум Изолиран Држач За Пијалоци Од 12 до 16,9 Унци Лименки И Шишиња

Кепзит Кулер Чичко Сем Премиум Изолиран Држач За Пијалоци Од 12 до 16,9 Унци Лименки И Шишиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

3 Х ПОЛЕСНИ : Изработени од абс пластика, нашиот лесен држач за пијалоци тежи само 3,3 мл., две третини помалку од нерѓосувачки челик. Сепак, тоа се вклопува конзерви само пластични школка). Зошто да се задоволиме само со еден? НАРАЧАЈТЕ НЕКОЛКУ KEEPZIT KOOLERS СЕГА. Плус, резервирајте ја целата листа на подароци!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата