КЕСЈОО 1pc Sequin Santa Шапка Sequins Кадифен Дедо Мраз Шапка Новина Божиќ Шапка Елка Шапка Елка

КЕСЈОО 1pc Sequin Santa Шапка Sequins Кадифен Дедо Мраз Шапка Новина Божиќ Шапка Елка Шапка Елка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Секин, краток кадифен. БОЖИЌ дедо мраз костим и удобен кадифен и светки материјал, безбеден и мек, без иритација или пот!. БОЖИЌНАТА ГЛАВА користи Прекрасен изглед и светли бои, погодни за празничната атмосфера На Божиќ. Дизајнот е импресивен и убаво дизајниран. СРЕЌЕН БОЖИЌ шапка Изработени од материјал, издржливи и трајни, не-бледнее и не-деформација. ПРАЗНИЧНА ШАПКА за КОСТИМИ изработени Со голема изработка, усвоен врвен материјал, извонреден, за носење. Дедо МРАЗ КОСТИМ ШАПКА Светки дизајн, многу убава и декоративна, идеален за божиќ партија користење. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики на капа на дедо Мраз-Материјал : Светилка, кратка Кадифна Кадифена Божиќна Капа-Прекрасен изглед и светли бои, погодни за празничната атмосфера На Божиќ. Дизајнот е импресивен и убаво дизајниран дедо Мраз костим шапка. - Совршени материјали за шапки за забави, погодни за Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќно играње улоги, забави, родендени, Нови години, празнични забави итн. - Исклучителна изработка, дизајнирана како двострани светки, многу празнична божиќна капа за костими. - Едноставен и лесен за употреба, може да биде брзо и едноставно украсени, уникатен божиќ партија Сјајна Дедо Мраз шапка. - Изработени од материјали, безбедни и без необичен мирис капа за новогодишна елка. - Има широк спектар на апликации, носејќи силна празнична атмосфера во вашето семејство, многу погодна за божиќна декорација; еднократно, убави бои црвена божиќна Капа.Информации За стокатаред елф Шапка предметот Е Божиќна капа за божиќен фестивалски декор, која главно е изработена од издржлив кадифен и светки за удобно носење.Шапка Со светки Совршено За да ве внесе во празничниот дух, Божиќните украси.секин дедо мраз шапка Покрај тоа, може да биде и убаво како совршен божиќен подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата