Кејт Спајд Newујорк Библиотека лента Платнум Кофот и Окриен, 2,95 фунти, бело

Кејт Спајд Newујорк Библиотека лента Платнум Кофот и Окриен, 2,95 фунти, бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Една чинија за вечера. една плоча за салата. Една чинија со леб. една чаша. Еден чинијач. Направен од коска Кина. Безбедна машина за миење садови. Капацитет од 52 унци. Направен од коска Кина. Безбедна машина за миење садови. Капацитет од 52 унци. Групите на платина ја позајмуваат колекцијата на библиотеката лента Платинум софистициран изглед. Од Кејт Спајд Newујорк, овој ковчег е изработен од трајна бела коска Кина со скапоцени акценти на платина и е безбедна машина за миење садови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата