Kfjbx Кожа Ремен Клип Телефон Случај Мажите Половината Торба Футрола Картичка Торба Футрола Торба

Kfjbx Кожа Ремен Клип Телефон Случај Мажите Половината Торба Футрола Картичка Торба Футрола Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 387.20
Залиха:

Изработени од крава кожа и издржлив оксфордски материјал. Дизајниран со слот за картички;невидливо затворање на магнетна тока. Дизајн на појас за половината, модна торба за телефони на отворено, торбичка за телефони за патување. Спојката за ременот може цврсто да се фиксира на појасот на половината. Совршена целосна заштита, спречува гребнатини и оштетувања на вашиот телефон. Изработени од крава кожа и издржлив оксфордски материјал.Дизајниран со слот за картички;невидливо затворање на магнетна тока.Дизајн на појас за половината, модна торба за телефони на отворено, торбичка за телефони за патување.Спојката за ременот може цврсто да се фиксира на појасот на половината.Совршена целосна заштита, спречува гребнатини и оштетувања на вашиот телефон.Спецификации : име На Производ : Паричник Казематеријал : кожа .Големина : (Л) големина на куќиштето 17, 0х8, 5х1, 8 см : вклопете ја големината на мобилниот телефон 6,3-6,7 инчи прибл.Пакетот вклучува : 1 x Паричник Case REMIND : по добивањето на пакетот, ве молиме внимателно проверете го пакетот и производот. Ако предметот што го добивте е неисправен или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот.Го заштитува вашиот телефон од штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата