KFJBX Јога Еластичен опсег Extender за опрема за спортска вежба Фитнес гумен опсег Отпорен опсег Unisex 208cm

KFJBX Јога Еластичен опсег Extender за опрема за спортска вежба Фитнес гумен опсег Отпорен опсег Unisex 208cm

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Одлично за обука за сила на домот. Направено од природен латекс што нема да се протега како ефтини. Ви овозможува да ја тонирате и обликувате секоја мускулна група. унисекс. Должина : 2080мм, дебелина : 4,5мм. Одлично за обука за јачина на домот. Изработено од природен латекс што нема да се протега како ефтини. Мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Да се ​​разликуваат од разликите помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Благодарам! Тренингот дома или користете го како уред за тренинг за патување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата