Kiera Grace Simple & Classic Decorative Wall & Tabletop Остин Арчер Рамка за слика за дома и канцеларија, 4 x 6, кафеава

Kiera Grace Simple & Classic Decorative Wall & Tabletop Остин Арчер Рамка за слика за дома и канцеларија, 4 x 6, кафеава

Достапно за вашата нарачка
DEN 240.00
Залиха:

Мерење : Со целокупните димензии од 7 "x 9", можете да држите една фотографија од 4 "x 6" на оваа прекрасна рамка од дрвен стил за да ги прикажете вашите омилени спомени. Материјал : Направено со лесна, но сепак цврста пластика која нуди долготрајни придобивки за убаво да ги сместите вашите слики и да ги заштитите од каква било штета. Дизајн : Богатиот кафеав финиш на сликата и природното дрво на сликата нуди едноставна, безвременска привлечност што сè уште ќе одговара на секој декор на домот/канцеларијата без напор. Приказ : Изберете од поставување на wallидови или таблети со прицврстените закачалки за пилани на рамката или поддршка за подот за да се прикаже убаво во кој било дом/канцеларија. Стакло пред : стаклото на стаклото на сликата ги штити фотографиите и отпечатоците од абење, дамки, влага, прашина и други оштетувања за да се одржи долготрајниот квалитет. Карактеристики : Секоја рамка има прекрасен вметнат хартија за да го издигнете вашиот wallиден/таблет декор додека вашите отпечатоци се развиваат со сврзувачки елементи за лесна замена на фотографии. Мерење : Со целокупните димензии од 7 "x 9", можете да држите една фотографија од 4 "x 6" на оваа прекрасна рамка од дрвен стил за да ги прикажете вашите омилени спомени. Материјал : Направено со лесна, но сепак цврста пластика која нуди долготрајни придобивки за убаво да ги сместите вашите слики и да ги заштитите од каква било штета. Дизајн : Богатиот кафеав финиш на сликата и природното дрво на сликата нуди едноставна, безвременска привлечност што сè уште ќе одговара на секој декор на домот/канцеларијата без напор. Приказ : Изберете од поставување на wallидови или таблети со прицврстените закачалки за пилани на рамката или поддршка за подот за да се прикаже убаво во кој било дом/канцеларија. Стакло пред : стаклото на стаклото на сликата ги штити фотографиите и отпечатоците од абење, дамки, влага, прашина и други оштетувања за да се одржи долготрајниот квалитет. Карактеристики : Секоја рамка има прекрасен вметнат хартија за да го издигнете вашиот wallиден/таблет декор додека вашите отпечатоци се развиваат со сврзувачки елементи за лесна замена на фотографии. Негувајте ги вашите омилени спомени, специјални моменти и најблиските засекогаш со рамките за слики со слики во Остин Арчер на Киера Грејс. Овие рециклирани полистиренски рамки шампион на едноставна, безвременска привлечност до мрежа со кој било дом или канцелариски декор. Нивната богата завршница на орев и естетската природна дрво ја подобруваат едноставноста на производот и лесно се трансформираат во делото за изјава. Сепак, секоја рамка вклучува прекрасен вметнат хартија за да се спречи какво било брзање во печатење на совршена слика за прикажување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата