Клип на вокал пикап мини акустичен професионален клип за дрвокрадци на пикап за додатоци за музички инструменти за гитара за виолина

Клип на вокал пикап мини акустичен професионален клип за дрвокрадци на пикап за додатоци за музички инструменти за гитара за

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Alomejor, бренд посветен на донесување подобри производи на клиенти, повеќе искуство со затоплување на срцето на клиентите и посигурно по марката за продажба на клиентите. Нашиот бренд опфаќа многу полиња, како што се спорт, велосипедизам, риболов, играчки, музички инструменти, мотоцикли, итн. Ние се надминавме и се обидуваме да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување!. Одлични перформанси? Пикапот произведува чист квалитет на звук и има ниски повратни информации. Лесен за користење. ? Лесно и удобно? Само вклучете го во засилувач или друга опрема за снимање, многу лесна и удобна. ? Премиум кондензатор микрофон? Клип на дизајн? Со интерфејс од 6,2 мм и супер долг кабел, го натера ова да се прилагоди без да треба да ја напушти просторијата. Клип на дизајн, лесно да се поправи на виолина стабилно. ? Гаранција? Ако не сте задоволни со нашиот производ што сте го добиле, можете да испраќате е -пошта до нас во секое време. Ние ќе ви одговориме веднаш и ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем. Управувајте го вашиот личен клип на Вокал од Аломејор сега. Одлични перформанси? Пикапот произведува чист квалитет на звук и има ниски повратни информации. Лесен за користење. ? Лесно и удобно? Само вклучете го во засилувач или друга опрема за снимање, многу лесна и удобна. ? Премиум кондензатор микрофон? Клип на дизајн? Со интерфејс од 6,2 мм и супер долг кабел, го натера ова да се прилагоди без да треба да ја напушти просторијата. Клип на дизајн, лесно да се поправи на виолина стабилно. ? Гаранција? Ако не сте задоволни со нашиот производ што сте го добиле, можете да испраќате е -пошта до нас во секое време. Ние ќе ви одговориме веднаш и ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем. Управувајте го вашиот личен клип на Вокал од Аломејор сега. Со интерфејс од 6,2 мм и супер долг кабел, го натераа ова да се прилагоди без да треба да ја напушти просторијата. Клип на дизајн, лесно да се поправи на виолина стабилно. Карактеристики : ? клип на дизајн? Со интерфејс од 6,2 мм и супер долг кабел, го натера ова да се прилагоди без да треба да ја напушти просторијата. Клип на дизајн, лесно да се поправи на виолина стабилно. ? Премиум кондензатор микрофон? Одлични перформанси? Пикапот произведува чист квалитет на звук и има ниски повратни информации. Лесен за користење. ? Лесно и удобно? Само вклучете го во засилувач или друга опрема за снимање, многу лесна и удобна. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов и квалитетен материјал : Метал и електрон Боја : Црн кабел Должина : Приближно. 230см / 90inch Интерфејс : Прибл. 6,2мм / 0,24inch Тежина : Прибл. Список со пакување 38 G : 1 x Вокален пикап.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата