Клипови кожни дупки Панч на клешти алатка за тешки револвирани ремени на ремените на ременот, новите очила

Клипови кожни дупки Панч на клешти алатка за тешки револвирани ремени на ремените на ременот, новите очила

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Описи : 100% сосема нов и висок квалитет на материјал : Метална боја на производи : Сребрена употреба за кожа, дихтунзи, хартија, пластика, крпа, итн. На удар со вртење на пролетната големина на главата : Погледнете ја сликата без малопродажни пакети Количина : 1 Поставена Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Пакетот вклучува : 1pc x дупка Punch Plier 1pc x Tage Eyelet 1pc x Blister пакување Специфично : Модел Број : Кожен удар Settype : Тешка удар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата