КЛИСПИД 2 парчиња Свирче Јаже Легура На Титаниум На Отворено

КЛИСПИД 2 парчиња Свирче Јаже Легура На Титаниум На Отворено

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Легура На Титаниум. МЕТАЛ ЗАНАЕТ Метал Свирче може да биде за пријателите и семејството. Тие ќе бидат среќни. ГЛАСНИОТ свиреж завршува со висечка дупка, широко како приврзок за приврзок за клучеви, исто така, може да биде за судиски свиреж. Лесен, лесен за носење. СПОРТСКИ свирче Погоден За активности На отворено, како што се пешачење, риболов, кампување, пловење со брод, лов, исто така може да биде спасител, обука за кучиња за миленичиња,. КАМПУВАЊЕ свирче завршува со виси дупка, широко како приврзок за приврзоци, исто така, може да биде за судијата свирче. Лесен, лесен за носење. КАМПУВАЊЕ ПЕШАЧЕЊЕ свирки Карактеристики мала големина, која е лесна за носење. И можете да побарате помош со користење на овој свиреж. Легура На Титаниум. МЕТАЛ ЗАНАЕТ Метал Свирче може да биде за пријателите и семејството. Тие ќе бидат среќни. ГЛАСНИОТ свиреж завршува со висечка дупка, широко како приврзок за приврзок за клучеви, исто така, може да биде за судиски свиреж. Лесен, лесен за носење. СПОРТСКИ свирче Погоден За активности На отворено, како што се пешачење, риболов, кампување, пловење со брод, лов, исто така може да биде спасител, обука за кучиња за миленичиња,. КАМПУВАЊЕ свирче завршува со виси дупка, широко како приврзок за приврзоци, исто така, може да биде за судијата свирче. Лесен, лесен за носење. КАМПУВАЊЕ ПЕШАЧЕЊЕ свирки Карактеристики мала големина, која е лесна за носење. И можете да побарате помош со користење на овој свиреж. Пакет Листа 1 х Итни Свирче Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано обука свирки-Големина : 4. 80Х0, 96Х0, 96см/1. 89Х0, 38Х0 свирче итни случаи. - Материјал : Пешачење Од Легура На Титаниум-Металниот Свирче е мал по големина, лесен по тежина и лесен за носење, можете да го носите со себе каде и да одите детски производител на бучава. - Деликатниот метален свиреж е многу гласен и лесен за дување. Исклучителна, метални занаети, служат време метал свирки. - Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност свирче. - Металниот Свирче може да биде за пријателите и семејството. Тие ќе бидат среќни свирче декор. - Погоден за активности на отворено, како што се пешачење, риболов, кампување, пловење со брод, лов, исто така може да биде спасувач, обука за кучиња за миленичиња итн метал занает.Опис на стоката Свирче За Повеќекратна Употреба како спортски свиреж, судиски свиреж, свирче, чуварски свирче, свиреж за спасувачи, свирче за итни случаи, свирче за преживување, свирче, полициски свирче и безбедносен свиреж.автомобил свирче Покрај тоа, тоа е и приврзок за мини метални занаети со гроздобер дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата