Коаксијален спојка ACL F-Pin, 2,4GHz, F81, F-Pin Female, 3 пакет

Коаксијален спојка ACL F-Pin, 2,4GHz, F81, F-Pin Female, 3 пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Со спојувањето со ширина на опсег од 2,4 GHz, тој е идеален за сите типови коакс сигнали : кабелска телевизија, VCR, сателитски поставувања, итн. Врска : машки приклучок F-Pin. Тежина : 0,03 фунти. Со спојувањето со ширина на опсег од 2,4 GHz, тој е идеален за сите типови коакс сигнали : кабелска телевизија, VCR, сателитски поставувања, итн. Врска : машки приклучок F-Pin. Тежина : 0,03 фунти. Овој спојник е дизајниран за поврзување / спојување на два (2) кабли за коакс на F-Pin.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата