КОЦИД Сребрена Дијадема и Круна За Жени Гроздобер Кралица Круни Кристална Лента За Глава Кристали Принцеза Дијадеми Антички Додатоци За Коса За Невестинска Забав?

КОЦИД Сребрена Дијадема и Круна За Жени Гроздобер Кралица Круни Кристална Лента За Глава Кристали Принцеза Дијадеми Антички

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

Хипоалергично, без никел и без олово. Нека радоста и среќата околу вас денес и секогаш~. (1) производот се користи или оштетува. Обезбеден квалитет, без никел и без олово, носејќи удобно и без алергени. Ако сакате враќање на средствата, ве молиме чувајте го оригиналното пакување на предметот што треба да се врати или размени. Коцидната круна ќе ја направи вашата облека поубава и ќе направи да изгледате посјајно. Обложена Со неверојатни Австриски кристали со различни големини, оваа дијадема сјае светло како дијамант што е неспоредливо во беспрекорноста и јасноста. Приближно 1,18 инчи (3 см)во висина, 5,12 инчи (13 см)во дијаметар. Оваа круна е погодна како традиционална круна за возрасни жени. КОЦИД е компанија која е специјализирана За Западен моден накит со професионален развој и дизајнерски тим. Јамката на страните помага лесно да ја закачите круната на главата.Ви посакувам среќен шопинг~ Благодарам. Политика За Наплата : . Роденденската круна изработена од Висококвалитетна легура и чист кристал, пријателски за удобно носење на животната средина нема да се скрши и лесно да падне на кристал. ГОЛЕМИНА - гроздобер невестинска круна е сребрена. Легурата е со дијамантски изглед и тврда текстура за практичност иesетика. ПРИЛИКИ-пенлив дизајн на главата На кралицата Може да се примени во различни прилики, идеален за свадба, Роденден, Ноќта на Вештерките, Квинсанера, Денот на Благодарноста, Театарот, Кос-игра, Црква, Матурска, Годишнина, Музички Фестивал, Забава Со Костими или какви било други специјални прилики. Издржлив и толку убав рачно изработен, ова не е пластична играчка дијадема. Тоа мора да биде совршен подарок за вашиот љубовник, сестра, семејство и пријател. (2) ознаката недостасува или е оштетена. Кога круната е на вашата глава како да се оствари сонот на една девојка. Убава роденденска дијадема за жени и девојки. МАТЕРИЈАЛ-Обложен со прекрасни кристали со различни големини, нежните бисери додаваат на елеганцијата на круната. Бојата можеби е мала различна од сликата поради фотографијата. Искра сребрена круна направете елегантен и луксузен за вас. ПО ПРОДАЖБАТА - стоиме на она што го продаваме, Ако не сте задоволни или имате какви било проблеми по добивањето на стоката, ќе ви дадеме целосна наплата или нова од нашите ленти за глава, слободно контактирајте ме и ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. За Производот : . Како кралица која сјае. Овој дизајн на дијадема врз основа на гроздобер стил, во голема мера за да ја покаже својата култура и мода. СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК - тие се убав подарок за себе или за вашиот пријател кој е идна невеста. Легурата на дијадемата е домашна, и изработена од Висококвалитетен материјал. Легура круна изработена Од висококвалитетен материјал, таа е издржлива и цврста. Драг пријател, добредојдовте НА КОЦИД. Лентата за глава од кристал нема лесно да испадне и лесно да се скрши и ние обезбедуваме одлична услуга по продажбата, затоа ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Совршено одговараат за сите возрасни жени и тинејџерски девојки. Немајте никел и олово, нема да ја направи вашата кожа алергенска.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата