Кодак 6031470 Боја Плус 200 135/36 Филм, Црно/Бело-Негативен Филм

Кодак 6031470 Боја Плус 200 135/36 Филм, Црно/Бело-Негативен Филм

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Колорплус Негативен Филм. 200-брзина. 36-Изложеност. Секогаш откривајќи ја вистината-на ситуација, на емоција, на минлива трајност на природата. Лесен начин за правење одлични слики. Испорачано ВО Рсп (Пакување Со Намалена Големина) Сандаче компатибилно. Опис на производот Кодак 6031470 Боја Плус 200 135/36 Филмски Сет Содржи : Црно/Бело-негативен филм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата