Кофа Капи Со Низа Широк Обод Пешачење РИБОЛОВ Ув Заштита Од Сонце Сафари Унисекс Боони

Кофа Капи Со Низа Широк Обод Пешачење РИБОЛОВ Ув Заштита Од Сонце Сафари Унисекс Боони

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% памук. Затворање на врвка. Миење Раце Само. Нашата 100% Памучна,Лесна Капа за Дишење одговара За Мажи и Жени. Големината На Рабовите Широка 3" (7,6 см) е совршена за Сенка,го Одржува сонцето од лицето и вратот,Заштита од УВ Сончева Светлина. Страничните рабови за прицврстување нудат поинаков изглед,А Двете страни имаат дупка за вентилација 2 дозволете вашата глава да остане ладна и удобна. Шапката може Да се преклопи,Лесно да се спакува,Удобен за носење и апсолутно да заштеди простор. Прилагодлив дизајн на врвка За влечење,Совршен За пешачење со грмушки, риболов, лов, кампување,истражување на отворено, активности на отворено. Уживајте во отворено со нашата Капа за Кофа. Удобно Вклопување За Повеќето Големини на Главата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата