Кококен Американска Џорџија Држава Атланта 3д Самолеплив Отстранлив Пробив Низ Ѕидот Винил Ѕид Налепници/Мурали Уметнички Налепници Налепници Атланта Сити Погле?

Кококен Американска Џорџија Држава Атланта 3д Самолеплив Отстранлив Пробив Низ Ѕидот Винил Ѕид Налепници/Мурали Уметнички Налепници

Достапно за вашата нарачка
DEN 200.00
Залиха:

① ГОЛЕМИНА 24" х 16". ●МАТЕРИЈАЛИ●Ѕидните налепници се изработени од Пвц, нетоксични, еколошки. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА е Лесен За лепење на секаков вид мазен ѕид(Само ИЗЛУПЕТЕ и ЗАЛЕПЕТЕ). Одлика е Отстранлив, не оставајќи трага, издржлив. ●СЦЕНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА●прекрасен Постер за налепници за семејни ѕидови за вашата детска соба спална соба дневна соба ќе и даде на вашата соба освежителен изглед, ќе создаде волшебна атмосфера. Може да се нанесе на сите мазни и чисти површини како Што Се Дневна соба, канцеларија, кујна, дневна соба, бања, спална соба итн. Содржина на пакетот*1 х Ѕидни Налепници Материјал : нашата користи висококвалитетен, внатрешен пвц, кој изгледа поелегантно и поудобно, за разлика од другите печатени евтини ѕидни налепници. Ѕидните налепници се однесуваат на спални, дневни соби, кујни, влезни врати, бањи..Како Да Се Користи : Чекор 1 : Користете тегови за да ги израмните валаните ѕидни налепници најмалку 15 минути пред да започнете. Чекор 2 : Исчистете ја површината каде што ќе нанесете. Направете го тоа суво и чисто. Чекор 3 : Лоцирајте ја позицијата. Подобро е користете ја лентата за да го означите местото. Излупете ја задната хартија и залепете. Чекор 4 : Цврсто Притиснете го За да го извадите меурот. Доколку е потребно, можете да користите и други алатки како картички. Гаранцијасреќни сме да одговориме на секое прашање за вас. Така ќе бидете задоволни со нашиот одличен производ. Ако од било кои причини не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме посветени на секој клиент кој нуди највисок стандард на услуги на клиентите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата