Количка за тркалање од 3 нивоа, преносен голем вселенски спа -стилизинг за тетоважи за тетоважи, метална медицинска количка, PIBM

Количка за тркалање од 3 нивоа, преносен голем вселенски спа -стилизинг за тетоважи за тетоважи, метална медицинска количка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1759.84
Залиха:

Погодна ограда : Зголемените алатки за убавина од ограда од паѓање. Мулти-намена употреба : има мала големина (50 × 36 × 82 см), така што е мала масичка за кафе во дневната соба, како полица на балконот, и може да складира тоалети и тоалетна хартија во бањата. Голем простор за складирање : 3 нивоа количка обезбедува простран простор за чување работи, кои ги задоволуваат вашите различни потреби. Мобилни универзални тркала : анти-статички универзален рициново за лесно движење, отпорни на абење што не се лизгаат. Време на испраќање : 1-2 дена, Проценето време на пристигнување : 12-25 дена, ако имате какви било прашања, бутката контактирајте со нас веднаш, веднаш ќе ги решиме сите прашања во врска со производот, благодарам!. ? Преглед ?? Оваа количка за додатоци за тркалање е идеално решение за салони за убавина, продавници за тетоважи, техничари за нокти, миленичиња и други на кои им е потребна количка што обезбедува многу прегради за складирање на алатки и опрема. Име на производот : Медицинска количка? Материјал : Метал? Боја : Како што се прикажува сликата? Тежина : 8 кг? Димензија : 50 × 36 × 82 см? Висина на слојот : 26 см? Пакет ?? Кошничка за убавина × 1? Карактеристики? Кошничката за складирање е добро конструирана, цврста, издржлива за употреба.4 Кастри со тешки точки и дизајнот на рачката го олеснуваат движењето на кое било место и застанување стабилно дури и на наклон. Не мора да се грижите дека количката за складирање ќе се движи или надвор од контрола. Идеална за професионална или лична употреба, совршено за да ги чувате најважните домаќинства во кујна, спална соба, перална и така натаму, а исто така може да се користи и во Салон за убавина, бањата и така натаму.? Нотии? Времето на испорака е 9-15 работни дена, а опсегот за враќање е во рок од 30 дена. Да се ​​мереат со рачно мерење, може да има грешка од 1-3см. Светла фотографија и различен дисплеј Може да предизвика бојата на предметите на фотографијата да биде различна од реалните.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата