Колумбија американско знаме со дијамантски комплети за сликање целосна вежба 5Д слики уметност занает за домашен wallиден декор за возрасни DIY подарок 12 x16

Колумбија американско знаме со дијамантски комплети за сликање целосна вежба 5Д слики уметност занает за домашен wallиден декор

Достапно за вашата нарачка
DEN 415.84
Залиха:

Configuration 【Конфигурација на производот】 ◆ - 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче кал за дупчење. Постојат две големини на платно (12*16*, 16*20). ◆ 【Висок квалитет на материјал ◆ ◆-ткаенината на платно е нетоксична и еколошка, а дијамантите блескаат три-димензионално. ◆ 【Лесно за грижа】 ◆ -Не се препорачува да се избрише при чистење за да се спречи оштетување на сликарството со дијаманти. Application 【широка примена】 ◆ -diy дијамантска уметност сликарство може да го олесни стресот, да го прилагоди расположението, да ја зголеми самодовербата и да опстојува во вежбање трпеливост. Погоден за повеќето луѓе. ◆ 【Префект подарок】 ◆ - Ова сликарство на платно на едриличарски дијаманти, деликатна текстура и убавина никогаш нема да згаснат, тоа е најпопуларна декорација и може да се користи и како подарок, како што се роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, забавата, свадбата, итн. ◆ 【Конфигурација на производот】 ◆ - 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче кал за дупчење. Постојат две големини на платно (12*16*, 16*20). ◆ 【Висок квалитет на материјал ◆ ◆-ткаенината на платно е нетоксична и еколошка, а дијамантите блескаат три-димензионално. ◆ 【Лесно за грижа】 ◆ -Не се препорачува да се избрише при чистење за да се спречи оштетување на сликарството со дијаманти. Application 【широка примена】 ◆ -diy дијамантска уметност сликарство може да го олесни стресот, да го прилагоди расположението, да ја зголеми самодовербата и да опстојува во вежбање трпеливост. Погоден за повеќето луѓе. ◆ 【Префект подарок】 ◆ - Ова сликарство на платно на едриличарски дијаманти, деликатна текстура и убавина никогаш нема да згаснат, тоа е најпопуларна декорација и може да се користи и како подарок, како што се роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, забавата, свадбата, итн. Ние придаваме големо значење на вашето искуство во шопинг. Ако наидете на разни прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиентите директно. Ако овој производ е оштетен за време на производството или транспортот, ве молиме фотографирајте и испратете го на нашиот, професионалниот персонал за услуги на клиентите ќе ви даде задоволително решение во рок од 24 часа. Ве молиме Забелешка : За време на специјалните празници, логистиката може да се одложи. Доколку ви е потребна случајна перница, ве молиме изберете ја услугата за забрзана испорака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата