Колумбија Мажи Измиени Кратко

Колумбија Мажи Измиени Кратко

Достапно за вашата нарачка
DEN 440.64
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. МЕК МАТЕРИЈАЛ : Колумбија Машкиот Измиен Краток Е изработен од нашиот мек 100% памучен материјал кој се чувствува убаво на кожата. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : овој обичен краток за мажи има два странични џебови за да ги одржите вашите помали предмети безбедни. ПРИЛАГОДЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : делумниот еластичен струк и деталите на шипката овозможуваат прилагодливо вклопување и удобно движење без разлика на активноста. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : овој краток е изработен од класично вклопување составено од памучна и еластанска ткаенина. РАЗНОВИДЕН СТИЛ : меката ткаенина и класичното вклопување создаваат стил кој е доволно разноврсен за секојдневно носење. Овие меки памучни чино шорцеви имаат лесно носење модерно-класично вклопување и вид на стил без напор што го бараат топлите денови и многу сонце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата