Комфиганските џемпери за машка картониган стојат копче со јака надолу со плетениот плетен џемпер со џебови

Комфиганските џемпери за машка картониган стојат копче со јака надолу со плетениот плетен џемпер со џебови

Достапно за вашата нарачка
DEN 279.84
Залиха:

【Висококвалитетна ткаенина】 Усвојувајте ткаенина и изработка на ткаенина со врвен квалитет, правејќи го овој џемпер за мажи да се чувствува меко и пријатно додека изгледа одлично и резолуција. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. 【Класичен дизајн】 Овој џемпер за машка кардиган дизајниран со редовен стил на вклопување, јака за стоење (чувајте го вратот топол, или може да се преврти), затворање на копчињата, цврста боја, плетено плетено плетено и две странични џебови. 【Повеќекратен натпревар】 Ова копче надолу џемперот е разноврсен и привлечен. Изгледа одлично кога е самостојно или дури и над кошулите во поло, кошули во деловен стил или маица со екипаж, со пакувања и фармерки. Пар со убав пар чевли за фустани за повеќе деловен случај, ви дава дополнителен стил надвор од носење костум и вратоврска. 【Прилики】 Плутена јакна за мажи е способна да го преземе кој било изглед што го сакате : може да се облече нагоре или надолу. Тоа би било вашиот џемпер што е убаво за датум, вечера, бизнис, одмор, забава, облека за куќи, канцелариски случај, собирање или друга пригода. Многу разноврсна и во обични и малку фустани околини, изгледајќи професионално без да биде над облечен. 【Hotешки популарни подароци】 Овој џемпер за кардиган на јака за мажи е одличен како подароци на Кризмас, подароци за благодарност или подароци за роденден за вашиот сопруг, тато и пријатели. 【Предлог】 Ве молиме, погледнете ја нашата страница со детали за големината пред купувањето. Машината што се мие и леже рамна за да се исуши. Содржина на пакет : 1x џемпер за мажи. Падовите на копчињата најдобро се носат со копче надолу кошула. Исто така, можете да фрлите во пар тенок вклопувачки чинос или затегнат логор. Изгледајте паметно и остри со оваа облека. Ова е совршено кога сакате да излезете на фенси вечера, да гледате театарска претстава или кога сакате да излезете, пиете неколку пијалоци со пријателите. Coofandy како нов бренд за мажи што произлегува од машка облека, која е посветена да им обезбеди на нашите клиенти најиновативен и високо квалитетен производ. Видовите на облека што ги вклучивме вклучуваат маица, џемпер, блејзер, костум, кошула, влечење, качулка и џемпери, спортски шорцеви, стилови за кои можете да мислите дека се наоѓаат во нашата продавница. Нашата цел е да ви донесеме подобро и удобно искуство за купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата