Компанијата Драјдел Пластични Ананас Куп, Хавајски Тропски Луау Партија Чаши Со Дупка За Слама, Партија Корист, 5.5 8oz,

Компанијата Драјдел Пластични Ананас Куп, Хавајски Тропски Луау Партија Чаши Со Дупка За Слама, Партија Корист, 5.5 8oz,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

ПЛАСТИЧНА ЧАША ОД АНАНАС : Дизајнот На Пластична Чаша Од Ананас е инспириран од ТРОПСКИ ананас, што претставува лето и страст. Ќе Додаде Забава и Атмосфера на секоја Забава!. ГОЛЕМИНА И КАРАКТЕРИСТИКИ : Пластичната Чаша Од Ананас е 5,5", има капацитет од 8 мл и може да собере Топли И Ладни Пијалоци. Карактеристики дупка за Вашата Слама. ПАКУВАЊЕ : можете Да Изберете помеѓу Нашата Пластична Чаша Од Ананас 6-Пакување И Пластична Чаша Од Кокос 6-Пакување. Одлично за споделување Со Семејството и Пријателите! Секој доаѓа во Поли Торба. ЗАБАВА ЗА ЗАБАВА : Пластичната Чаша Ананас е совршена идеја за подарок за секоја пригода, особено за цветна забава на Фиеста! Овие стилски чаши се практични и можат да се користат за украсување на вашите забави, особено летни забави во базен, Тематски Забави или хавајски вечери. КУПЕТЕ БЕЗ РИЗИК : Во Компанијата Драјдел, ние целосно стоиме зад нашите производи со целосно задоволство и 100% гаранција за враќање на парите. ПЛАСТИЧНА ЧАША ОД АНАНАС : Дизајнот На Пластична Чаша Од Ананас е инспириран од ТРОПСКИ ананас, што претставува лето и страст. Ќе Додаде Забава и Атмосфера на секоја Забава!. ГОЛЕМИНА И КАРАКТЕРИСТИКИ : Пластичната Чаша Од Ананас е 5,5", има капацитет од 8 мл и може да собере Топли И Ладни Пијалоци. Карактеристики дупка за Вашата Слама. ПАКУВАЊЕ : можете Да Изберете помеѓу Нашата Пластична Чаша Од Ананас 6-Пакување И Пластична Чаша Од Кокос 6-Пакување. Одлично за споделување Со Семејството и Пријателите! Секој доаѓа во Поли Торба. ЗАБАВА ЗА ЗАБАВА : Пластичната Чаша Ананас е совршена идеја за подарок за секоја пригода, особено за цветна забава на Фиеста! Овие стилски чаши се практични и можат да се користат за украсување на вашите забави, особено летни забави во базен, Тематски Забави или хавајски вечери. КУПЕТЕ БЕЗ РИЗИК : Во Компанијата Драјдел, ние целосно стоиме зад нашите производи со целосно задоволство и 100% гаранција за враќање на парите. Пластични Ананас Чаша, Хавајски Тропски Луау Партија Чаши Со Дупка За Слама, Партија Корист, 5.5 " 8oz, (6-Пакет) Дизајнот На Пластична Чаша Од Ананас е инспириран од Тропски ананас, што претставува лето и страст. Ќе Додаде Забава и Атмосфера на секоја Забава! Пластичната Чаша Од Ананас е 5,5", има капацитет од 8 мл и може да собере Топли И Ладни Пијалоци. Карактеристики дупка за Вашата Слама. Можете да Изберете помеѓу Нашата Пластична Чаша Од Ананас 6-Пакување И Пластична Чаша Од Кокос 6-Пакување. Одлично за споделување Со Семејството и Пријателите! Секој доаѓа во Поли Торба. Пластичната Чаша Од Ананас е совршена идеја за подарок за секоја пригода особено за цветна забава на Фиеста! Овие стилски чаши се практични и можат да се користат за украсување на вашите забави, особено летни забави во базен, тематски Вечери на Забави или хаваи. КУПЕТЕ БЕЗ РИЗИК : Во Компанијата Драјдел, ние целосно стоиме зад нашите производи со целосно задоволство и 100% гаранција за враќање на парите. Не сте задоволни Со Пластичната Чаша Од Ананас? Ние ќе ви испратиме брза замена или ќе издадеме целосна наплата. Кликнете на "Додај Во Кошничка" сега за да го изненадите вашето малечко целосно без ризик!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата