Компатибилен CLP325 CLP325 CLP325 CLP325 CLERIDGE 407S замена за Samsung CLT407S CLT-407S CLP-325 Fit For CLP-320 CLP-320N CLP-321N CLP-325W CLX 3180 CLX-3185N 3185FW печатач

Компатибилен CLP325 CLP325 CLP325 CLP325 CLERIDGE 407S замена за Samsung CLT407S CLT-407S CLP-325 Fit For CLP-320 CLP-320N CLP-321N

Достапно за вашата нарачка
DEN 987.20
Залиха:

Содржина на пакетот : 5-пакет CLT-407 S CLT407 S 407 S тонер кертриџ CLP-325 (2 црна, 1 цијан, 1 магента, 1 жолта). Висок принос на страници : До 1.500 страници на CLT-407 S Црниот тонер кертриџ, 1.000 страници на кертриџ за тонер во боја CLT-407 S, со 5% покриеност на хартијата А4. Обезбедете висок квалитет : јасно печатење, долго време без избледување, печатење со висока ефикасност, висок принос на страници, заштеда на пари. Производи погодни за училишта, болници, владини оддели, компании, семејства, итн. Компатибилни печатачи : CLX-3180 CLX-3185 FW CLX-3185 N CLP-320 CLP-320 N CLP-321 N CLP-325 CLP-325 W CLP-326 PRINTER. 100% гаранција за квалитет : Секој проблем со производот, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас. Целосно наплата за неисправни предмети. Тонер кертриџ. Тонер кертриџ. Компатибилен CLT-K407 S CLT-K407 S CLT-C407 S CLT-M407 S CLT-Y407 S CLT-407 S CLT-407 407 S тонер кертриџ CLP-325 што се користи за CLX-3185 FW CLX-3185 N CLX CLX -3186 CLP-320 N CLP-321 N CLP-325 W печатач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата