Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Случај Магнетни Одвојува Паричник Случај Картичка Слот Kickstand Телефон Случај Рачен Ремен Заштитен Капак За Samsung S22

Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Случај Магнетни Одвојува Паричник Случај Картичка Слот Kickstand Телефон Случај Рачен Ремен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

●Модел На компатибилност ● овој компатибилен Со куќиштето За паричник Samsung Galaxy S22, проверете дали моделот на телефонот одговара пред да го купите. Внимание : паричник случај поголем и подебел тогаш нормален телефон случај. ●Мека Стп Кожа●овој компатибилен Со Паричникот За куќиште Samsung s22 е изработен од висококвалитетна СТП кожа со удобен и мек допир. стилската боја и стил ќе ви дадат повеќе личност и шарм, тоа е совршена галантерија шопинг, забави, состаноци. €Дизајн На паричник Овој компатибилен Со куќиштето Samsung Galaxy S22 со држач за картички е дизајниран за ваша погодност, голем капацитет за да носите парична сметка во готовина, паричка, хартиени сметки и клуч итн., паричник случај со рачниот зглоб како мини-спојката погодност за носење. ●Магнетно Куќиште Што Може да се Одвојува ● овој компатибилен со магнетниот заден дел на случајот Samsung Galaxy S22 паричник, може совршено да се расклопи или монтира заедно, совршена комбинација на паричник и витка кутија за телефон, куќиштето за паричник е најдобриот избор за живот и патување. Qaes паричник Caes Со Kickstand € компатибилен Со samsung s22 случај со стојат функција да се направи без раце видео повици, читање, лице време, или гледајте филмови насекаде удобно, ослободете ја раката. Кикстенд. Компатибилен Со : Samsung Galaxy S22 5 G (2022) издржлива И мека стп кожа дизајнирана може да го заштити вашиот телефон од гребнатини. Паричник случај со магнетни за одвојува, паричник нема дупка камера, ве молиме користете телефон cae сам кога се слики. Компатибилен Со случајот Samsung Galaxy S22 со држач за картички, што ви овозможува да носите повеќе кредитни картички, фотографија и готовина. Прецизните исечоци ви овозможуваат лесен пристап до сите пристаништа и контроли. Компатибилен со куќиштето samsung galaxy s22 со ремен може да го држи вашиот телефон поудобен и да ги ослободи рацете. с22 фолио случај со уникатна боја е добар избор за Денот На Роденденот, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Вљубените. Забелешка : оваа телефонска кутија s22 е и телефонска футрола и функција на паричник, така што куќиштето на паричникот е поголемо и подебело од вообичаеното куќиште на телефонот. Препорачуваме отстранување на куќиштето на телефонот при безжично полнење. Ве молиме испратете ни порака ако имате какви било прашања, ние нудиме една година гаранција и нудиме совршено решение во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата