Комплет за алатки Најдобри Grommet, копче за метални очила со клешти за притисок, одлично за чевли, облека и занаетчиски кеси со кутија за складирање

Комплет за алатки Најдобри Grommet, копче за метални очила со клешти за притисок, одлично за чевли, облека и занаетчиски кеси

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Одличен комплет и за стартерот и за професионалниот кројач. Во споредба со традиционалната опрема за удирање, овој производ е полесен за употреба. Не за деца под 3 години. ⭐ 【Добро спакувани】 : Ги спакувавме производите колку што можеме, доколку има оштетени делови, ве молиме слободно контактирајте не, ќе го решиме проблемот како што сакате. Висока цврстина, изработена од висококвалитетен алуминиум; Нема загадување, здраво олово, нетоксично без загадување; Светла и чиста, четкана површинска фино изработка; Отпорност на отпорност на корозија на отпорност на киселина алкална отпорност. Тоа е наше ветување и ги почитуваме нашите зборови!. ⭐ 【Лесно за инсталирање】 : Металните комплети за гром не треба да шијат или култура, само треба работа со нашите алатки, удар и притискање, 2 чекори би можеле да завршат со инсталирање, многу лесен за употреба. ⭐ 【【100 сетови пакет】 : Овој комплет вклучуваше 2 бои Громити Ојлајти, и двете се 1/2 инчи (12мм, 1/2 инчи во дијаметар) злато и црно, секоја од 50 парчиња, со 1 алатка за инсталација на клешти за притисок на рацете и 1 складирање и 1 складирање кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата