Комплет За Накит Хомојојо Детски Комплет За Шминка Ткаени Корпи за Складирање Со Капак Корпа Од Морска Трева Со Плетени Корпи За Корпи За Организирање Триделни Кни

Комплет За Накит Хомојојо Детски Комплет За Шминка Ткаени Корпи за Складирање Со Капак Корпа Од Морска Трева Со Плетени Корпи

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

слама. Голема Пречка за Перење Со Капак : КОРПА ОД RАН Ова е врвна Природна Ткаена Корпа со Алги. Природните ткаени производи од алги не само што ја имаат функцијата за складирање, туку и ви овозможуваат да го почувствувате природниот мирис. Тоа е природен и селски стил кој зрачи со свеж воздух на природата и го интегрира природниот шарм во домашниот живот. Природни Играчки За Бебиња : Декоративните кутии за складирање со капаци се практични и елегантни. Може да се стави во дневната соба, спалната соба, детската соба, бањата, па дури и работното место, или да биде како канти за складирање на плакарот. Малата корпа за складирање е добра за чување козметика, додатоци за убавина и канцелариски материјали. Средните се погодни за книги, важни документи и закуски. Големите канти за складирање можат да складираат детски играчки, облека, ќебиња и сарафани. Полици За Решетки За складирање : Багажникот Со Рачки За Памучни Облоги : Природните ткаени производи од алги немаат функција за складирање, но исто така ви овозможуваат да го почувствувате природниот мирис. Канцеларија Биро Играчки : ?~ТОАЛЕТ ТОППЕР КОШНИЦА Совршено мултифункционално решение за складирање за секоја просторија во домот. Облека Гардероба : ПРИРОДНО-природно боење ќе земјено чувство во секоја соба во вашиот дом. Пакетот Вклучува 1 x Нови Алги Со Копче Ткаени Кошница Карактеристики-Материјал : Слама Мала кошница со. - Големина М : 26х16х10см snан закуска кошница. - Боја : како што е прикажано канти за складирање алги. - Совршено мултифункционално решение за складирање за секоја просторија во домашната корпа со декоративен капак. - Тоа е природен и селски стил кој зрачи со свеж воздух на природата и го интегрира природниот шарм во домашниот живот наредени плетени корпи со/ врвови. - Природното боење ќе биде земјено чувство во секоја просторија во вашиот дом плетени корпи со морска трева. - Природните ткаени производи од алги не само што ја имаат функцијата за складирање, туку и ви овозможуваат да ги почувствувате плетените корпи со природен мирис со рачка.Опис на стокитесетници За Долна Облека Ова е врвна Природна Ткаена Корпа со Алги.корпа За Цвеќе Од алги природните ткаени производи од алги не само што ја имаат функцијата за складирање, туку и ви овозможуваат да го почувствувате природниот мирис.плетена корпа од морска трева тоа е природен и селски стил кој зрачи со свеж воздух на природата и го интегрира природниот шарм во домашниот живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата