Комплет за вкрстени бод за занаети за наследство - летна куќа

Комплет за вкрстени бод за занаети за наследство - летна куќа

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Комплет за занаети со наследство - летна куќа. Големина на дизајнот : 31см x 22 см. Комплетот содржи 14 брои Аида, претходно сортиран нишки, табела и упатства. Дизајн од Johnон Клејтон, објавен во април 2022 година. Комплет за вкрстени занаети со наследство - летна куќа. Големина на дизајнот : 31см x 22 см. Комплетот содржи 14 брои Аида, претходно сортиран нишки, табела и упатства. Дизајн од Johnон Клејтон, објавен во април 2022 година. Комплетен брошен комплет за вкрстени бод.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата