Компресија пролет, музичка жица, PK10

Компресија пролет, музичка жица, PK10

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Тип : тешка должност, тип на жица : круг, се состанува/надминува : ASTM A228 и AMS 5112. Компресија пролет, тешка должност, темно сива боја, музичка жица, финиш обична, целокупна должина 5 ин., Надвор од Дија. 1-15/16 in., Typeица од типот, жица диа. 0,162 ин., Крајниот тип квадрат и земја, голема надворешна диа. 0,360 внатре, мала надворешна диа. 0,125 in., Компресирана должина 1,535 ин.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата