Концепт еден Унисекс-Возрасни Жени Концепт Еден Дизни Мини Маус Лакови Везени Памук Прилагодливи Тато Шапка Со Закривен Раб

Концепт еден Унисекс-Возрасни Жени Концепт Еден Дизни Мини Маус Лакови Везени Памук Прилагодливи Тато Шапка Со Закривен Раб

Достапно за вашата нарачка
DEN 243.68
Залиха:

100% памук. Увезени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. БЕЈЗБОЛ КАПА ОД МИНИ МАУС : Прилагодливо капаче од памук со извезена слика На Мини Маус на предниот дел од капачето. ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА сите : капа За Голф има прилагодлив метален лизгач за да овозможи лесно менување на големината за удобно вклопување на главите на децата и возрасните. 100% памук : Прилагодливата капа е составена од лесна и издржлива ткаенина за да овозможи моментална удобност кога се носи и има закривен раб со шевови за да ги задржи Сончевите УВ зраци надвор од вашите очи. САМО ЗА МИЕЊЕ РАЦЕ : Се Препорачува само за миење раце, лежете рамно за да се исуши, не пеглајте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата