Конектори PCI-E со PCI-E адаптер 1 Свртете 4 слотови PCI-EXPRESS 1x до 16x USB 3.0 PCIE конвертор Специјална табла за Riser за рударство за рударски BTC-

Конектори PCI-E со PCI-E адаптер 1 Свртете 4 слотови PCI-EXPRESS 1x до 16x USB 3.0 PCIE конвертор Специјална табла за Riser

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Описи : Карактеристики : 1.4 слотови носи одлична проширување2.Плегали директно на таблата без никаков кабел за проширување, може да се фиксираат на решението за напојување на слотот на случајот3.PCI-E, не е потребно дополнителен кабел за напојување heat radiator Specifications : Name : PCI-E one-to-four expansion card Type : LPE-4 XBus interface : PCI-E X1 (compatible with X4 ,X8 X16/graphics interface) Number of interfaces : PCIE-USB interface *4 Product size : 120 MM ( Baffle)*67mm*57mmpacking Големина : 135*135*30 Product Тежина : 70 GSystem Поддршка : DOS, Linux, Win XP, Win7, Win8, Win10, Etc Package Вклучува : 1*PCI-E адаптер Кардитим Специфици : Потекло : Потекло : Потекло : Потекло : Потекло : Потекло : Потекло : потекло : CN (потекло) Тип : PCI-E Risercertification : Nonepackage : esproducts Статус : Стокмодел Број : PCI-E 1 до 4 PCI-E адаптер/големо : Поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата