Контролер на џојстик, отпорна на гребење кул еколошка Екологија Зголемување на висината мека силиконска обвивка зафаќа стап за PS5

Контролер на џојстик, отпорна на гребење кул еколошка Екологија Зголемување на висината мека силиконска обвивка зафаќа стап

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Постојат 4 бои на располагање за да се задоволат потребите на различни групи на луѓе. Зголемете ја висината на контролорот за да ја намалите болката на зглобот, раката и палецот, истовремено постигнувајќи поточни активности за игра. Специјално дизајниран за ps5 игра џојстик, силиконски аутсорсинг донесува удобна работа. ABS и силиконски материјал, поседуваат заштита на животната средина, отпорност на влијание и отпорност на гребење. Дизајнот на кул текстура додава виталност на вашите гејмери ​​и го прави вашиот џојстик попривлечен. Функција : 1. Дизајнот на кул текстура додава виталност на вашите гејмери ​​и го прави вашиот џојстик попривлечен.2. Зголемете ја висината на контролорот за да ја намалите болката на зглобот, раката и палецот, додека постигнувате поточни активности за игра.3. Специјално дизајниран за ps5 игра џојстик, силиконски аутсорсинг донесуваат удобно работење.4. ABS и силиконски материјал, поседуваат заштита на животната средина, отпорност на влијание и отпорност на гребење.5. Постојат 4 бои на располагање за да се задоволат потребите на различни групи на луѓе. Спецификација : Тип на ставка : Thumb Stick Material : ABS + Siliconequantity : 2pc Sapplicable Опрема : За PS5 игра џојстик пакет Список на пакети : 2 x Thumbstick.

Кон својствата

Item Type:
Thumbstick
Material:
ABS + silicone
Quantity:
2Pcs
Applicable Equipment:
For PS5 game joystick
Package List:
2 x Thumbstick :

Најдобри предлози во категоријата