Контролер Опрема Официјално Лиценциран Последици Нука Кола PS4 Контролер Кожата-PlayStation 4

Контролер Опрема Официјално Лиценциран Последици Нука Кола PS4 Контролер Кожата-PlayStation 4

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.84
Залиха:

Направено ЗА PS4 Контролер. Официјално Лиценциран Од Play Station. Кора. Притиснете. Играј. Отпорен на гребење, Лесен за вклучување, Не Остава Остатоци, Прецизно Вклопување. Не Се меша Со Копчиња Или Сензори, супериорен 3м Материјал за Кожа независно тестиран и одобрен. Произведено во САД. Контролер ОПРЕМА PS4 контролор кожата е одличен начин за прилагодување На Вашата Play Station. Playstation прилагодување на кожата е уште едно ниво на додадена забава. PS4 кожата е специјално И прецизно Дизајнирана за сите контроли и пристаништа. Употребата на материјалот за кожата На Контролорот е Отпорна на гребење, Лесно се вклучува И не остава Остатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата