Корал руно за кревет за убавина, супер мека цврста маса масажа за масажа поставува кревети со дупка за одмор на лице 4-парчиња постелнина за масажа 80х190см

Корал руно за кревет за убавина, супер мека цврста маса масажа за масажа поставува кревети со дупка за одмор на лице 4-парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Функционална поставеност за постелнина за масажа : Листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Висококвалитетен материјал : Направено од висококвалитетен кристален кадифен материјал, мек и пријателски за кожата, дише и издржлив. Добар драпет и убав изглед. Одговара на стандардни табели : Големина за да ги вклопи скоро сите табели за масажа со квадратни агли. Еластичното врзано опремено лист се лизга лесно, останува на место и лесно се сместува со употреба со засилување. Преголем вграден лист обезбедува максимална покриеност на табелата и чист стил. Еластизирана покривка на потпирачот за глава одговара на повеќето стандардни маса за масажа, полумесечина во форма на лулка од лулка. Комплет за луксузни спа -постелнина : Убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Сет : Поставени 4 парчиња (лист за маса на здолниште, ќебе, перница и покривка на стол) ги обезбедуваат сите можности за вашата употреба. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Донесете професионален и луксузен изглед на вашиот клиент. Овој сет на здолниште за маса за масажа. Е совршена комбинација на функционалност и убав изглед. Постелнината може да се примени за третмани со бано -тетоважи за салони за салони за бања. Големина за да ги собере скоро сите маси за масажа со квадратни агли. Еластичното врзано опремено лист се лизга лесно, останува на место и лесно се сместува со употреба со засилување. Преголем вграден лист обезбедува максимална покриеност на табелата и чист стил. Еластизирана покривка на потпирачот за глава одговара на повеќето стандардни маса за масажа, полумесечина во форма на лулка од лулка. Поставени 4 парчиња (лист за маса на здолниште, ќебе, перница и покритие на столот) ги обезбедуваат сите можности за вашата употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата