Корпа За Перење Модерни Црвени И Сини Лисја И Цветни Пречки За Перење Алишта Со Рачки Што Се Преклопуваат Валкана Облека Торба За Складирање За Спална Соба,Бања,Кни

Корпа За Перење Модерни Црвени И Сини Лисја И Цветни Пречки За Перење Алишта Со Рачки Што Се Преклопуваат Валкана Облека Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

Со Мек Зафат - Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење. Таа Е Погодна За Повеќето Ситуации Употреба, Како Што Се Плакарот, Колеџ Домови, Апартмани, Бебе Расадници, Комунални Соба Канцеларија За Играчки, Книги, Цд-А, Облека, Долна Облека За Складирање. Капацитет-Користење Големина 16,5 х 17,3 инчи Флексибилен Метод За Складирање : Целата Е Лесна, Преклоплива И Може Да Биде Stored.It Може Да Исполни И Голем Капацитет и Да Заштеди Простори за Складирање, како Што се Багаж и Фиоки. Материјал на производот-Корпата е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина. Лесен и издржлив, водоотпорен може да ја одржува внатрешноста на корпата чиста и сува. Повеќе Функции - Совршени За повеќето ситуации користете поврзани со чување и организирање алишта, играчки, книги и други предмети за домаќинството. Лесно за чистење, избришете со ладна влажна крпа за чистење. Гаранција - вашето задоволство е наш прв приоритет. Доколку имате какви било проблеми со производот, слободно контактирајте не за да добиете замена или целосна наплата. Ќе се потрудиме да ги приспособиме сите непријатности и проблеми со кои се соочуваат нашите клиенти со големо внимание. Дали сте уморни од маката да гледате облека насекаде во вашиот дом? Ако ве нервира валканата облека расфрлана на решетката за палто, софата и вратата од бањата. Потребна ви е корпа за перење која лесно може да се премести насекаде за уредно да ја чувате облеката на едно место. Карактеристики-корпата за перење е изработена од оксфордска ткаенина. Многу Е Добро Да Се Спречи Влегување Прашина, А Внатрешните Предмети Се Чисти И Суви. - Кошница За Перење Со Голем Капацитет Може Да Собере Многу Облека, Играчки, Книги, Списанија, Многу Практични. - Лента За Поддршка НА Јп На Устата На Торбата и Силното Копче За да се држи прилично добро дури и кога е празна. - Тие лесно може да се одржи 30 + ОБЛЕКА,речиси полн товар на играчки или чевли најмалку една недела работа на перење. - Корпата што се преклопува не зазема простор и е лесна и лесна за носење. - РАЧНО МИЕЊЕ, нежно четкајте го надворешниот памук, а внатрешноста може да се избрише со влажна крпа. Белешките-Pls овозможуваат разлика во големината од 1-2 см со рачно мерење. - Доаѓа преклопено во рамна торба, така што може да стане малку брчки. Но, откако ќе се расплетуваат и ќе се остават исправени неколку часа, брчките ќе исчезнат. Или можете нежно да ја пеглате на ниска температура пред употреба. Услуги На Клиентите Ако сеуште имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не, ние сме среќни да ви одговориме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата