Корпа за Складирање Коцки за Коцки за Коцки за Коцки За Преклопување Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Корпи За Организатори За Деца Играчк

Корпа за Складирање Коцки за Коцки за Коцки за Коцки За Преклопување Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Исто така, се користи за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, облека, материјали за миленичиња, украси за одмор и други коефициенти и краеви. со практична мала рачка за носење им олеснува и на децата и на возрасните да ја извлечат, едноставна, но функционална. АПЛИКАЦИЈА : - Може да се користи за чување играчки, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, книги, облека, чорапи, personal предмети, предмети за домаќинството, сарафани за автомобили и други коефициенти и краеви. * * Организирање И СКЛАДИРАЊЕ : Мултифункционални Играчки Плакар Деца Расадник Момчиња Девојки Облека Книга Може да се користи за чување играчки, книги, чорапи, облека, бебешки предмети итн. - Коцките за складирање што се преклопуваат може лесно да се преклопат за да заштедат простор кога не се користат. Не е лесно за кинење, деформирање, силно и издржливо. * * Стери МАТЕРИЈАЛ И МАЛКУ РАЧКА за НОСЕЊЕ : Овој Плакар За Играчки Детски Расадник Момчиња Девојчиња Книга За Облека е изработена од 100% полиестер со Оксфордска ткаенина однадвор и засилено шиење на рабовите. Многу Погоден за гардероба, плакари, расадник, игротека, бања, спална соба, канцеларија и многу повеќе. - Уникатни и слатки отпечатоци од сите четири страни и бели внатре. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата