Корпи за плакари за висини, розови крофни точки за складирање корпи за ткаенини за организирање полици за преклопување на канти за складирање за облека, играчки, то

Корпи за плакари за висини, розови крофни точки за складирање корпи за ткаенини за организирање полици за преклопување на канти

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Овие трендовски канти стануваат многу популарни заради нивниот стилски шик изглед и сигурност. Место чисто со лесна вода со сапуница кога е потребно. ♔ 【Заштеда на простор и лесен за чистење】 : Склопувачки за лесно складирање ако не е во употреба, заштеда на простор и обезбедува погодност да се собере со вас насекаде. Канти за складирање Visesunny Дали сте неверојатен избор кој ја има најновата верзија со висок квалитет на дизајн! Толку многу одлични опции за да го видите целиот наш избор на опции за складирање : Visesunny Складирање или посетете ја нашата страница на брендот на. Коцки за складирање со животинска тема се чувствуваат како што се вклопуваат во повеќето организатори на полица и коцки, совршена декорација на полиците за коцка за секоја детска соба, игротека, расадник и го прават времето за чистење. Донесете боја и интерес за досадна просторија со живописни нијанси и софистициран изглед, истовремено додавајќи функционалност.♥ 【Практично】 : Канти за складирање на визии Обезбедете многу потреби за складирање : Организирање и складирање на производи за бебиња, облека, чевли, деца играчки, производи за миленичиња, складирање на тоалети, облека за перење, пешкир, ќебе, постелнини, спортски запчаници, многу други намени . Кошницата Визсуни може да се користи во спална соба, дневна соба, детска соба, студиска соба, игротека, кујна, канцеларија, домови, плакари, кондоси, под кревет, ходник и ормани. Канти за ткаенини Visesunny имаа голем капацитет за складирање. Овие трендовски отпадоци станаа многу популарни заради нивниот едноставен, но шик изглед, разноврсност и сигурност. Рамката на метална шипка за метална форма околу врвот ја одржува формата на корпата. Сè на сè, тоа е одличен избор за одржување на вашиот простор убав, уреден и организиран. ✿ 【Мулти-големини】 : Месурана големина на канти за складирање на мали ткаенини се 15,8 (л) x 10,7 (w) x 7in (H) /11. Силните шевови ја прават оваа корпа за складирање цврста. Beе има добра форма на оваа корпа за складирање. ❥ 【Упатства за склопување】 : Има основа за стабилно на дното. Одлични подароци разгледуваат подароци како роденден, ден на татковци, ден на мајки, ден на в Valentубените, велигденски ден, ден на деца, ден на жени, годишнина, карневал, 4 јули, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќен подарок за семејство, дете, деца, девојки, сопрузи, сопрузи сопруга, lубовник, мама и татковци. Застанете одлично самостојно дури и неисполнети и обезбедете поголем животен век на производот. Направете вашиот декор поп да стане креативен со забавни дизајни и бои кои се лесни за мешање и да се совпаѓаат со асортиман на големини, бои и обрасци. Ако има малку бразда по транспортот на долги растојанија, ви препорачуваме да ги вртите брчките со пареа железо или да ја пополните корпата со работи некое време. Нашите организаторски коцки можат да се користат за : складирање на плакари, складирање на комунални услуги, канти за складирање на организатори, складирање на празници, складирање на вечера, складирање на играчки, складирање на ткиво за бања, организатори на полици, контејнери за намирници за автомобили / возила, складирање на ќебиња во спална соба, кујнски чајни кујна, кујнски чајни кујна Закуски и складирање на сува храна, дури и простор за миленичиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата