Кошули за куглање на хавајски боречки за мажи со кратки ракави летни кошула на плажа, случајни кошули надолу

Кошули за куглање на хавајски боречки за мажи со кратки ракави летни кошула на плажа, случајни кошули надолу

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.84
Залиха:

100% полиестер. Увезени. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. 【Стил и дизајн】 Редовно вклопување кошула со кратки ракави, затворање на копчето, луксузно цветно печатење, јака од кошула Хенли е стилска и удобна. 【Квалитетен материјал】 стилски и лесен стил на мажите во стил направена од мек полиестер. Лесен материјал и материјал за дишење дава удобно искуство со носење и ги исполнува вашите дневни или потреби за одмор на плажа. 【Прилика】 Оваа обична кошула Алоха е погодна за обичен, ноќен клуб, хип -хоп, улична облека, летни одмори, камп, скара, сонце плажа, забава на Хаваи, забава на плажа, тематска забава, риболов, едрење, денови во канцеларија итн. Исто така, кошулите со цветни фустани за мажи се совршен подарок за семејства, пријатели или момче. 【Совети за перење】 Ве молиме измијте го копчето за мажи надолу пред да ја облечете. Може да биде миење на рацете или да се измие машина, да се држи добро по миењето. Не бели, не се сува суво ниско, ниско железо доколку е потребно. 【САД Стандардна големина】 Хавајска кошула за мажи/момче има S/M/L/XL/XXL за опции. Добро да ја собере летната кошула за мажи, погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата