КОТКЛО базен знак за возрасни за мажи 58 инчи 18,5-19,5 мл.

КОТКЛО базен знак за возрасни за мажи 58 инчи 18,5-19,5 мл.

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Висок квалитет : Добрата еластичност со висока густина на пепел од дрво не е лесна за деформација. Рачката за продолжување на цврсто дрво може да го зголеми растојанието за удирање. Димензии : должина на шипката : 145 см Дијаметар на главата : 11 мм Тежина на вратилото : 18,5-19,5 унци Центар на гравитација : 38-42 см Средно тркало Дијаметар : 21 мм. Висока моќност на преносот : вратилото на билијардниот знак е мазна и исправена, така што секој знак има голема рамнотежа на јачината на преносот и флексибилноста што го прави поудобно за употреба. Исклучителна изработка Секој клуб е рачно изработен рачно избрана рачно полирана рачна рака со рака со рака и тестирана со рака. Секој клуб е ремек -дело!. Dimensions : Rod length : 145 cm head diameter : 11 mm shaft weight : 18.5-19.5 ounces center of gravity : 38-42 cm middle wheel diameter : 21 mm The solid wood extension handle can increase the hitting distance.High transmission power : The shaft of Билиард знакот е мазен и исправен, така што секој знак има голема рамнотежа на јачината на преносот и флексибилноста што го прави поудобно за употреба. Секој клуб е ремек -дело! [Топли совети]? Поради рачно мерење, грешката на производот е од 1 до 3 см во зависност од вистинскиот производ. ? Поради различните резолуции на дисплејот, боите за осветлување ќе бидат различни и производите ќе имаат одредени разлики во бојата. ? 24-часовна услуга преку Интернет : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Искусен тим за услуги на клиентите ќе ви се врати во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата