Котлебел-44 фунти Пакет Со Чевли Големина На Вења 11,5-Црно Црвено

Котлебел-44 фунти Пакет Со Чевли Големина На Вења 11,5-Црно Црвено

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

КОТЛЕБЕЛ ШТО Е ФАЛСИФИКУВАН ДА ТРАЕ - ова Има Цврст, Сигурен дизајн Од Леано Железо Изграден Да Трае Долго. НЕМА ' рѓа-Прав-Слој Заврши За Заштита Од Корозија. Не обезбедува ' рѓа уште Многу Години. ЧЕВЛИ ЗА КРЕВАЊЕ ТЕГОВИ-Дизајнирани да Ги Подобрат Перформансите на Кревање - Со Нордиско Кревање Со Врвен Бренд. Optimономски ДИЗАЈН - Оптимален за добро заоблени тренингот-Подобро Кросфит И Тегови Добивки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата