Крејн & Ко Перл Бело дете заврши монарх чаршафи

Крејн & Ко Перл Бело дете заврши монарх чаршафи

Достапно за вашата нарачка
DEN 249.60
Залиха:

Дополнителни информации : Пликот се продава одделно (PE7111), направен во САД. 50 чаршафи. Боја на хартија : Бисер бела. Димензии : 7 1/4 x 10 1/2. Тежина на хартија : 32, хартија со мала тежина. Дополнителни информации : Пликот се продава одделно (PE7111), направен во САД. 50 чаршафи. Боја на хартија : Бисер бела. Димензии : 7 1/4 x 10 1/2. Тежина на хартија : 32, хартија со мала тежина. Листовите на монарх додаваат личен допир на деловните комуникации. Одлично за употреба со печатачи со ласер и инк -џет или машини за копирање, коверти за појавување на овие бисерни бели чаршафи се продаваат одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата