Криказ на цртани филмови Виножито правоаголен отпадоци за складирање на плоштади со рачки за дома, канцеларија, книги, расадник, играчки за деца, плакари и алишта

Криказ на цртани филмови Виножито правоаголен отпадоци за складирање на плоштади со рачки за дома, канцеларија, книги, расадник,

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Цврсто, но исто така и меко, овој сет за отпадоци за складирање ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Нема да раскине и невозможно е да се раздели. Наречена со тенка водоотпорна ткаенина од муслин. Поголеми од повеќето корпи за складирање за полиците што ви овозможуваат да се движите повеќе и да чувате повеќе. Повеќенаменски и разноврсни отпадоци за складирање Оваа канти за складирање на ткаенини нудат бесконечни можности за складирање, како канти за складирање на плакари, корпа за организирање во спална соба, под фиоки за кревет, корпи за облека за облека, корпи за миленичиња, детски играчки за играчки и пелена за складирање на пелени, сад за складирање на тоалети, сад за складирање на тоалети, сад за складирање на тоалетот , Организатор за книги/списанија, кутии за украси за одмор, складирање на дневна соба или удобна корпа за чевли на влезот, сè што ви треба зачувано! 100% гаранција за враќање на парите ние посветуваме за да обезбедиме најдобра услуга за клиенти и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент.【? Материјал】 - Надворешноста на корпата за ткаенини е изработено од трајно платно цврсто метална рамка за метална шипка околу горниот дел ја одржува формата на корпата, издржлив и квалитетен материјал Направете ја оваа корпа за складирање трае добро долго време. Цврсто, но исто така и меко, овој сет за отпадоци за складирање ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Совршен за родендени, празници, тушеви за бебиња и настани за домаќинство. Ако не сте задоволни со нашиот производ, контактирајте не и можеме да понудиме целосна наплата. Лесно е да се исчисти, само избришете го со влажен сунѓер или крпа. 【? Големо складирање】 - 15 (л) x 11 (w) x 9,5 (ч) инчи овозможува повеќе складирање. Издржлив и квалитетен материјал ја прават оваа корпа за складирање трае добро долго време. 【? Дајте го подарокот за елеганција, удобна цврста рамка на метална шипка околу врвот, чувајте ја формата на корпата. Поголеми од повеќето корпи за складирање за полиците што ви овозможуваат да се движите повеќе и да чувате повеќе. Само избришете со влажна сунѓер или крпа. И без остри рабови како и другите кутии за играчки, тоа значи дека децата се побезбедни и нема да се повредат. Нашето складирање нема хемиски мирис, еколошки. Нашето складирање нема хемиски мирис, еколошки. 【? Дај подарок на елеганција, удобна цврста рамка на метална шипка околу врвот, чувајте ја формата на корпата, издржлив и квалитетен материјал направете ја оваа корпа за складирање последно долго долго време. 【? Големо складирање】 - 15 (л) x 11 (w) x 9,5 (ч) инчи овозможува повеќе складирање. Поголеми од повеќето корпи за складирање за полиците што ви овозможуваат да се движите повеќе и да чувате повеќе. Дајте го подарокот за елеганција, удобност и среќа секој ќе ја обожава својата нова атрактивна и разноврсна декоративна корпа. Големо складирање 15 (л) x 11 (w) x 9,5 (ч) инчи овозможува поголемо складирање. Цврсто, но исто така и меко, овој сет за отпадоци за складирање ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата