КРИС ОСГУД Потпиша Детроит Ред Вингс Пак - ВОЛШЕБНИКОТ ОД ОЗ Натпис-Автограм Нхл Пакс

КРИС ОСГУД Потпиша Детроит Ред Вингс Пак - ВОЛШЕБНИКОТ ОД ОЗ Натпис-Автограм Нхл Пакс

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. КРИС ОСГУД Потпиша Детроит Црвени Крилја Пак - "ВОЛШЕБНИКОТ ОД ОЗ" Натпис Ако производот е непотпишан или не игра-се користи, холограм нема Да бидат вклучени крис осгуд сувенири. Детроит Црвени крилја сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата