Кристален Украс Бел Мајмун Вештачко Стакло Животинска Фигурина Рачно Изработена Божиќна Роденденска Свадба Подарок Домашен Декор

Кристален Украс Бел Мајмун Вештачко Стакло Животинска Фигурина Рачно Изработена Божиќна Роденденска Свадба Подарок Домашен Декор

Достапно за вашата нарачка
DEN 1523.20
Залиха:

Големина : 8х8х9, 1см. Изработен е од висококвалитетен Кристал К9, чиста рачно изработена, мазна и нежна површина, заштита на животната средина и безбедност.Светлите бои можат да се чуваат долго време без избледување и деформација. Тој е многу мал и многу нежен, кој може да го украси вашиот автомобил и да ја направи внатрешната средина поудобна. Се користи како хартиена тежина при читање. Можете исто така да ја ставите на вашата работна маса како убава декорација. Доаѓа ВО КУТИЈА ЗА ПОДАРОК со Сигурен Пакет. Одличен роденденски подарок за деца, семејство, пријатели или некој заинтересиран за кристал, совршен подарок за свадба, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ или кој било празник. Секојдневното чистење може да се направи со нежно бришење со мека крпа, што е многу погодно. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме навреме и ќе го решиме вашиот проблем. Големина : 8х8х9, 1см. Изработен е од висококвалитетен Кристал К9, чиста рачно изработена, мазна и нежна површина, заштита на животната средина и безбедност.Светлите бои можат да се чуваат долго време без избледување и деформација. Тој е многу мал и многу нежен, кој може да го украси вашиот автомобил и да ја направи внатрешната средина поудобна. Се користи како хартиена тежина при читање. Можете исто така да ја ставите на вашата работна маса како убава декорација. Доаѓа ВО КУТИЈА ЗА ПОДАРОК со Сигурен Пакет. Одличен роденденски подарок за деца, семејство, пријатели или некој заинтересиран за кристал, совршен подарок за свадба, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ или кој било празник. Секојдневното чистење може да се направи со нежно бришење со мека крпа, што е многу погодно. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме навреме и ќе го решиме вашиот проблем. Исклучителниот дизајн пренесува бескрајна забава во вашиот живот. Не само што може да се користи како дневна декорација, туку и како колекција. Како изненадувачки подарок за личноста што ја сакате во вашиот живот, да оставите трајно сеќавање.Забелешка : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата