Ксијахиум Незапечатен Комплет Кармин Мантил За Кармин Со Двојна Глава Водоотпорна Нелеплива Чаша Не Избледена Шминка ЗА Убавина 2мл Доза Кармин

Ксијахиум Незапечатен Комплет Кармин Мантил За Кармин Со Двојна Глава Водоотпорна Нелеплива Чаша Не Избледена Шминка ЗА Убавина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема Да Избледат. Дајте Ви Секси Искуство. Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење.Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Забелешка : Пред Да Го Нанесете Карминот На Усната, Пробајте Го На Вашиот Зглоб За Да Бидете Сигурни Дека Не Сте Алергични На Производот. Исклучителни Подароци : Овој Кармин Со Симпатичен Изглед И Пакување Е Најдобриот Избор Како Убав Подарок За Вас И Вашите Пријатели. Незапечатен Комплет Кармин Филм За Кармин Со Двојна Глава Водоотпорна Нелеплива Чаша Не Избледена Шминка За Убавина 2мл Доза Кармин Кармин Мантил За Кармин Со Двојна Глава Водоотпорна Нелеплива Чаша Не Избледена Шминка За Убавина 2мл Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 80гр големина На Пакетот : 14х2х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата