Ксискин 6-Пакувајте Пластични Кутии За Складирање, Мала Корпа за Складирање Со Капаци/Рачка, 7 Л

Ксискин 6-Пакувајте Пластични Кутии За Складирање, Мала Корпа за Складирање Со Капаци/Рачка, 7 Л

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Пакет од 6 пластични контејнери за складирање со капаци. Изработени од јасна и издржлива пластика. Надворешната големина на една кутија е 10,6 "х 7,6 " х 6,3". Едноставен дизајн, 2 клипови за брави и дизајн на рачка, добар за складирање. Идеален за чување мали предмети, одржување организирани предмети. Пакет од 6 пластични контејнери за складирање со капаци. Изработени од јасна и издржлива пластика. Надворешната големина на една кутија е 10,6 "х 7,6 " х 6,3". Едноставен дизајн, 2 клипови за брави и дизајн на рачка, добар за складирање. Идеален за чување мали предмети, одржување организирани предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата