Ксунион Ледени Садови, Добијте Коцки Мраз Со Едно Притискање, Садови За Мраз за со Капак И Корпа Доаѓа Со Сад За Мраз, Лажичка Мраз,Замрзнат Коктел В

Ксунион Ледени Садови, Добијте Коцки Мраз Со Едно Притискање, Садови За Мраз за со Капак И Корпа Доаѓа Со Сад За Мраз, Лажичка

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Коцки за мраз, Земете Коцки Мраз Со Едно Притискање, Садови За Мраз За Со Капак И Корпа Доаѓа Со Сад За Мраз, Лажичка Мраз, Замрзнат Коктел Виски Чај За Кафе Карактеристика : Количина : 1 парчиња Материјал : Пет+Пп+Абс+Силика Гел Боја : Зелена, Жолта, Бела Тежина на Производот : 800ГР/1,76 Фунти Тежина на Пакувањето : 915ГР/2,01 Фунти Големина на Производот : 2. 8€12.5€13 Cm/11.02€4.92€5.12 Во Големина на Пакетот : 29€13w 14cm/11.41€5.12€5.51 Во Количина На Мраз : 64 Опис : [Лесно За Ослободување]Оваа Лента За Кутии За Мраз Е Изработена од Висококвалитетен Материјал, Силиконската Кутија За Мраз M-Стара Е Многу Лесна за Демолирање. Откако Ќе Го Извадите М-Ол-Д Од Фрижидерот, Отворете Го Капакот И Нежно. и Свртете Ја Фиоката За Да Ги Ослободите Коцките Мраз.[Одобрен Материјал]Фиоката За Кутии За Мраз Е Изработена Од Пп За Храна И Силиконски Материјал, Безбеден И Издржлив Материјал За Храна. Бпа Слободен, Без Мирис, Не Да-Xic.Безбеден И Издржлив. [Коцки Мраз Coop] Секој Комплет Производител На Кутии За Мраз Доаѓа Со Две Послужавници И Кометал. оп. Секој Послужавник За Ледена Кутија Прави 32 Коцки Мраз Со Вистинска Големина. Контејнерот и Лажицата се Направени од Цврст Пп и Нема Лесно Да се Скршат.Овој Комплет За Кутии За Мраз Е Совршен За Летна Забава. [Мултифункционална Употреба] Покрај Водата, Можете Да Додадете И Овошје, Овесно Млеко,Така-Да, Совршено За Виски, Коктели, Кафе, И.спојување Овошје или Билки. Обидете Се Да Внесете Нане За Тоа Совршено Мохито Или Јагоди За Таа Вкусна Лимонада. Во Фиоката За Кутии За Мраз За Да Го Прилагодите Вашиот Омилен Вкус-Или, Совршен За Семејство, Забави, Подароци Итн. [Поставен Сет] Нашите Садови За Мраз Може Да Се Користат Поединечно, Секој Доаѓа Со Капак Или Конзерва. е Наредени Заедно, Ние Исто Така Вклучуваме Корпа За Складирање Мраз и Топка За Лесен Пристап до Мраз, А Нашиот Дизајн Што Може Да се Нареди Им Овозможува На Вашите Садови За Мраз Лесно Се Вклопува во Фрижидерот за Да Ви Помогне Да Заштедите Простор. Ние Исто Така Доаѓаме Со Четири Нелизгачки Стапала За Вашата Погодност Содржина На Пакетот : 1 X Ледена Кутија 1 X Scoo. Послужавници За Мраз, Земете Коцки Мраз Со Едно Притискање, Садови За Мраз За Со Капак И Корпа Доаѓа Со Сад За Мраз, Лажичка Мраз,Замрзнат Коктел В.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата