Куче Де Бордо, Дрвена Кутија За Вино Со Слика На Куче, Геометриска

Куче Де Бордо, Дрвена Кутија За Вино Со Слика На Куче, Геометриска

Достапно за вашата нарачка
DEN 510.24
Залиха:

НОВА КОЛЕКЦИЈА НА ГЕОМЕТРИСКИ ВИНСКИ КУТИИ. Дизајнерска кутија за вино за љубителите на кучиња. Модерен модел со геометриско куче лице. 10,5 Х 10,5 Х 36 см винска кутија. Погледнете други аукции за да најдете повеќе неверојатни производи!. Немате идеја за подарок што би можеле да му го подарите на љубител на кучиња? Фино вино е секогаш соодветен подарок, и ако го дадете во соодветен амбиент, сигурно може да се нарече џекпот. Дрвена кутија со ликот на кучето се чувствува точно за таа цел. Уметност-Куче е горд што претставува сосема нова колекција на предмети за сите љубители на кучиња. Модерната и дизајнерска графика на геометриски лица за кучиња втиснати на дрвената кутија за вино ќе го направи славењето уште подобро. Ајде да славиме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата