Куки за Божиќни украси на Yolyoo 160 парчиња, закачалки за украси за елка, кука за декорација на декорација на облици за Божиќ, 4 бои

Куки за Божиќни украси на Yolyoo 160 парчиња, закачалки за украси за елка, кука за декорација на декорација на облици за Божиќ,

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

Вклучен пакет : 160 куки за Божиќни украси во 4 бои. 40 парчиња/боја. Материјал : Божиќни закачалки изработени од позлатен метален материјал, кој е здрав, а не исток за да се добие 'рѓа или еродира. Божиќни куки за украси : Одлично за виси Божиќни чамци, божиќни топки, фенери, чорапи, Божиќни sвона и др. Правилна големина : 5 x 2,5 см/ 1,96 x 0,98 инчи (LW) погодни за виси најредовни Божиќни украси и трајни за долга употреба. Куки за украси дизајнирани стил на дизајн на свитоци, полн со уметничко естетско чувство се изгледаат подобро од другите куки за форма. Вклучен пакет : 160 куки за Божиќни украси во 4 бои. 40 парчиња/боја. Материјал : Божиќни закачалки изработени од позлатен метален материјал, кој е здрав, а не исток за да се добие 'рѓа или еродира. Божиќни куки за украси : Одлично за виси Божиќни чамци, божиќни топки, фенери, чорапи, Божиќни sвона и др. Правилна големина : 5 x 2,5 см/ 1,96 x 0,98 инчи (LW) погодни за виси најредовни Божиќни украси и трајни за долга употреба. Куки за украси дизајнирани стил на дизајн на свитоци, полн со уметничко естетско чувство се изгледаат подобро од другите куки за форма. Спецификација : Количина : 160 парчиња Боја : Зелена, црвена, златна, сребрена големина : 1,96 x 0,98 инчи Дизајн : S-облик, пакет за вртење Вклучува : 40 парчиња по боја Карактеристики 150 парчиња се доволни за да ги задоволат вашите различни потреби за Божиќните закачалки се одлични за одлични за одлични за одлични за одлични за одлични за одлични за одлични Виси Божиќни чамци, Божиќни топки, фенери, чорапи, Божиќни sвона и др. Направено од висок квалитет на метал кој е здрав, издржлив и еднократно, а не исток за да се добие 'рѓа или ероди пакет вклучени : 40*Зелени куки за украси 40*Црвени украси куки 40*40* Куки за злато украси 40*Куки за сребрени украси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата