Кул игри за туширање за бебиња за бебиња за туширање знак Порака од патеката дрвена игра за играње зеленило за туширање за бебиња за туширање таблети декор за родов

Кул игри за туширање за бебиња за бебиња за туширање знак Порака од патеката дрвена игра за играње зеленило за туширање за бебиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Едноставен и елегантен декор на забави : ќе добиете 1 парче дрвен знак за игра за туширање за бебиња во пакетот, доаѓајќи со држач на задниот дел, лесно ви е стабилно да го ставите на масата. Голема големина за примена : Пораката од знакот на играта на двојните игра мери приближно. 28 x 22 cm/ 11.2 x 8,66 инчи, и околу 0,5 см/ 0,2 инчи во дебелина, доволно големи за да ги видите текстовите на површината јасно и да може брзо да го привлече вниманието на другите. Да ви служиме долго време : Направено од дрво, кул декор за бебиња за туширање е вешто полиран, исклучителната изработка го прави да нема закопчиња, така што не можете да се грижите дека ќе ви ги почеша рацете, обезбедувајќи ви удобно користење искуство. Топол и убав дизајн : украсен со зелени лисја, знакот за игра за туширање за бебиња е елегантен и привлечен и може да донесе повеќе боја на вашата забава; Покрај тоа, нејзината површина е отпечатена со топли зборови, што може да ви донесе подвижно и свежо чувство кога ќе прочитате. Широк спектар на апликации : Декор на маса за забави за бебиња за туширање е погоден за многу тематски забави, како што се забава за родово откривање, туш за бебиња и многу повеќе, можете да ги користите и како декори на маса, може да ги остави вашите гости длабок впечаток. Едноставен и елегантен декор на забави : ќе добиете 1 парче дрвен знак за игра за туширање за бебиња во пакетот, доаѓајќи со држач на задниот дел, лесно ви е стабилно да го ставите на масата. Голема големина за примена : Пораката од знакот на играта на двојните игра мери приближно. 28 x 22 cm/ 11.2 x 8,66 инчи, и околу 0,5 см/ 0,2 инчи во дебелина, доволно големи за да ги видите текстовите на површината јасно и да може брзо да го привлече вниманието на другите. Да ви служиме долго време : Направено од дрво, кул декор за бебиња за туширање е вешто полиран, исклучителната изработка го прави да нема закопчиња, така што не можете да се грижите дека ќе ви ги почеша рацете, обезбедувајќи ви удобно користење искуство. Топол и убав дизајн : украсен со зелени лисја, знакот за игра за туширање за бебиња е елегантен и привлечен и може да донесе повеќе боја на вашата забава; Покрај тоа, нејзината површина е отпечатена со топли зборови, што може да ви донесе подвижно и свежо чувство кога ќе прочитате. Широк спектар на апликации : Декор на маса за забави за бебиња за туширање е погоден за многу тематски забави, како што се забава за родово откривање, туш за бебиња и многу повеќе, можете да ги користите и како декори на маса, може да ги остави вашите гости длабок впечаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата