Кум 2 Парчиња 3Д Сончоглед Цвет Под Перница За Седење Перница За Седење Сончоглед Фрли Перница Жолта Сончогледова Облик На Стол Влошки Декоративен Кадифен За Креве?

Кум 2 Парчиња 3Д Сончоглед Цвет Под Перница За Седење Перница За Седење Сончоглед Фрли Перница Жолта Сончогледова Облик На Стол

Достапно за вашата нарачка
DEN 511.84
Залиха:

Што добивате : овој пакет доаѓа со 1 парче детска наметка за дипломирање, капа, реследник, украдена и сертификат, идеална комбинација за церемонијата на дипломирање во предучилишна возраст и идеална содржина за задоволување на вашите потреби. Сигурен материјал : капачето и наметката за дипломирање на децата се изработени од квалитетен полиестерски материјал, лесен, безбеден, удобен и со убава еластичност, не е лесен за кинење, кој може да се носи и чува долго време. Информации за големината : должината на наметката за церемонијата на дипломирање во предучилишна возраст е 27 инчи, одговара на висината на децата од 3'6" до 3'8", идеална големина за децата да ја носат на церемонијата на дипломирање во градинка, која е погодна за повеќето деца од градинка. Подарок за дипломирање за деца : комплетот за сертификат за капа за дипломирање во унисекс градинка е идеален и весел подарок за вашите деца, само земете го капачето за дипломирање на децата и наметката на вашите деца кога присуствуваат на церемонијата на дипломирање, овој детски комплет за дипломирање може да им донесе изненадувања на децата кога ќе дипломираат, покажувајќи ја вашата љубов и грижа за нив. Убава комбинација : овој детски комплет за дипломирање вклучува наметка, капа, реследник и сертификат и се изработени со класична, светла боја и убава изработка, комплетот за дипломирање прави прекрасни додатоци за деца, децата можат да имаат убав натпревар и исто така ќе имаат фина картичка за сертификати за да присуствуваат на церемонијата на дипломирање. Карактеристики : подароци За Загревање На Куќата : Сигурни по квалитет и изобилство во количини, нашата 3д перница од сончоглед е идеална за да им ја испратите на вашите пријатели, колеги, членови на семејството, соученици како подароци за загревање на куќата, подароци за роденден и така натаму, изразувајќи ја вашата љубов и грижа целосно Убав декор на домот : жолтата цветна перница прифаќа симпатичен дизајн на сончоглед, може лесно да оди добро со вашиот домашен стил, додавајќи повеќе вкус на вашиот дом. Спецификации : Материјал : плишана површина, исполнета со Пп Памучна Боја : жолта и кафеава Големина : околу 19 инчи/ 48 см во дијаметар Количина : 2 парчиња Пакетот вклучува : 2 х Жолти перници За седишта Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата